Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Reklamace
Reklamace

Velice nás mrzí, že zboží je poškozené a Vy tak musíte řešit reklamaci.

Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Tato záruka se nevztahuje na zboží podléhající zkáze, jako jsou např. krmné doplňky, kosmetika apod. Dále se záruka nevztahuje na zboží nadmíru opotřebené, na vady způsobené špatným a nepřiměřeným zacházením, nedodržením návodu o péči a použití, porušením obvyklých zásad užívání. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým používáním.  Prodávající je ze zákona povinen vyjádřit se a vyřídit reklamaci nejpozději do 30 dnů ode dne jejího obdržení, pokud se prodávající a kupující nedohodnou na delší lhůtě.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00  Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa www.coi.cz

V případě reklamace je potřeba řídit se následujícími pokyny, v opačném případě na ni nebude brát zřetel.

-          Kupující oznámí prodávajícímu, že zboží je vadné a že žádá reklamaci. Toto oznámení provede přes telefon, email, osobně na provozovně nebo písemně.

-          Zboží zašle prostřednictvím doručovací společnosti BEZ DOBÍRKY na adresu:

-          Součástí reklamace jsou údaje vyplněné prostřednictvím reklamačního protokolu, případně vypsané u zboží.

Zákazníkům, kteří reklamují zboží doporučujeme zaslat tuto informaci na náš email info@equiwest.cz včetně fotografií poškozeného zboží a čísla objednávky nebo faktury. Po vyzvání zaslat zboží na naši adresu včetně vyplněného reklamačního protokolu. Výrazně se tím urychlí a usnadní práce při reklamaci.

Reklamační protokol ke stažení ZDE

Podrobnější informace o odstoupení od smlouvy naleznete v obchodních podmínkách bod. č. 5

Obchodní podmínky ZDE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
2022 © Equiwest.cz - Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz