Gelovka na posedlí Acavallo

Neohodnoceno
Kód: 917_1033518595
1 990 Kč
Gelovka na posedlí Acavallo
Neohodnoceno
0037559 acavallo western classic gel 10mm thickness seat saver with dri lex ac548
Tip
Poradíme Vám
Poradíme Vám
Vybavení testujeme na vlastních koních
Světové i české značky
Světové i české značky
Najdete tak u nás jen kvalitu
Naše doprava
Vlastní doprava až do stáje!
Vašeho koníčka nakrmíme i oblečeme
Barva: Hnědá
1 - 3 týdny | 917_1033518595
1 990 Kč
Barva: černá
Skladem (1 pcs) | 917_1033518594
1 990 Kč

Gelová podložka změkčí posedlí sedla a dokonale se hodí na dlouhé vyjížďky. Unikátní vlastnosti terapeutického gelu Acavallo® absorbující nárazy jsou dobře známy. Jejich řada protiskluzových gelových podložek prospívá koním mnoho let - nyní je řada na jezdci! 10 mm gelová podložka podporuje horní část těla jezdce a výrazně snižuje otřesy v dolní části zad. Aby se maximalizovaly neklouzavé vlastnosti gelu, je gel v přímém kontaktu s jezdcem. To pomáhá zajistit bezpečný a stabilní sed, zlepšuje kontrolu a bezpečnost na zlobivém koni :) Je to také ideální a úsporné řešení pro starší tvrdé sedla a jejich posedlí, pro sedla s kluzkým posedlím atp. Podložka je upevněna pomocí elastických popruhů, které se upevňují kolem zadní části sedla sedla a dvou sponek, které jsou umístěny vpředu, zastrčte oba plastové konce pod přední část sedla. Před prvním použitím je vhodné gel vyčistit teplou vodou. 

Barva: černá, hnědá.

Vlastnosti gelu Acavallo - podporují volnost pohybu - stabilizují sed - snižují tlak - absorbují a rozdělují hmotnost - netoxické - bezpečné pro použití na kůži - snadno omyvatelné  Acavallo Dri-lex - zajišťují odvod vlhkosti - prodyšné - zabraňují růstu bakterií - zabraňuje vývoji zápachu - vynikající odolnost proti oděru.

Informace a péče - Lze prát v pračce (30 stupňů) nebo ručně v kbelíku s vodou s malým množstvím saponátu.  Nepoužívejte drsné čisticí prostředky. - Nesušte v sušičce. - Nevystavujte přímému teplu ani silnému slunečnímu záření. - Nechte přirozeně oschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: