Úvod » Podložky pod sedlo » Ranch Pad - výřez na kohoutku 10


        

Ranch Pad - výřez na kohoutku 10

1-3 týdny

 

Skladem: 0,00 ks
Dostupnost: 1-3 týdny
Číslo produktu: 4D003
velikost
naše cena bez DPH: 2 884,30 Kč (112,49 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
3 490,00 Kč (136,11 EUR)

Kompletní specifikace

Diamond wool pads - kvalitní podsedlové deky

V krátkosti vlna dýchá. Na rozdíl od syntetických vláken vlna postupně absorbuje vlhkost, zabraňuje tím nežádoucím pocitům koně jako chlad a naopak teplo.Vlna je úžasně silné vlákno, které je velmi alastické aodolné. Podložky vyrobené z vlny vynikajícím způsobem sedí na hřbetu koně azamezuje nežádoucímu pohybu sedla. Vlněná podložka se přizpůsobí tvaru Vašeho koně, super tlumí nárazy.

Podložky značky Diamond wool pad

Podložky této značky jsou vyráběny ručně v továrně ve Spojených státech a jsou určeny pro velmi náročné zákazníky v USA a ve světě.a patří mezi nejkvalitnější na trhu.Nejdůležitější je pak použití 100 procentní vlny při vyrobě podložek.

Proč vlněné podložky: 1/dlouhá trvanlivost 2/vynikající přizpůsobivost hřbetu koně 3/neklouže, neposouvá se na koni 4/prodyšnost, snižuje zahřívání 5/odebírá postupně vlhkost ze zad koně 6/uvolňuje tlakové body 7/absorbuje a tlumí nárazy

Vynikající poměr ceny a kvality!!! Rancher podožky jsou vyrobeny z jeden palec (2,54 cm) silné vlněné plsti, prošité silnou bavlněnou látkou, zpevněné semišovou kůží. Výřez na kohoutek 10" (25 cm). Vyrobeno v jednobarevných odstínech, nebo westernových vzorech. Velikost vybrte v rolovacím menu, barvu napište do poznámky dle obrázku.